Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII ARTISTICE ION DRAGAN -20 iunie 2023,Peretu
- Număr anunț
- DA33656213
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Conservare si Promovare a Culturii Traditionale Teleorman (CUI 15120404)
- Furnizor / câștigător
- POPULAR DRĂGAN S.R.L. (CUI 38404855)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 14.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.