Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pompa sumbersibila

Număr anunț
DA33656300
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719 RON
Valoare atribuită
1.719 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719 RON

din 1.719 RON estimat