Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 98,9% sub estimat
Acord cadru furnizare consumabile de laborator
- Număr anunț
- CAN1149011
- Autoritate contractantă
- LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586.542,74 RON
- Valoare atribuită
- 6.613,50 RON 98,9% sub estimat
- Data anunțului
- 27.05.2026 11:07
- Anunț de participare
- CN1075598
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 232.780,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile medicale pentru ABSciex 5500 Qtrap | — | ANTISEL RO SRL | 23.900 RON |
| 2 | Consumabile medicale Electroforeză | — | BIO AQUA GROUP 3 contracte | 95.551,20 RON |
| BIO AQUA GROUP · contract 81 · 05.06.2025 | 846 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 42, 44 · 17.04.2025 | 92.167,20 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 132 · 30.10.2025 | 2.538 RON | |||
| 3 | Produse din plastic | — | — | |
| 4 | Vârfuri de pipete - pipete Eppendorf | — | BIO AQUA GROUP 2 contracte | 3.229,50 RON |
| BIO AQUA GROUP · contract 128 · 30.09.2025 | 2.523,60 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 82 · 05.06.2025 | 705,90 RON | |||
| 5 | Consumabile medicale - pentru spectrometrie de masă | — | S.C. MUSO S.R.L. | 110.100 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
6.613,50 RON
din 586.542,74 RON estimat
98,9%
Adjudecat la 1,1% din estimat · economie 579.929,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.