Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 73,5% sub estimat
Șapcă, pălărie și epoleți cu grad profesional
- Număr anunț
- CAN1134525
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Cod CPV
- 35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.093.025 RON 73,5% sub estimat
- Data anunțului
- 27.05.2026 11:07
- Anunț de participare
- CN1065322
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 5.887.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Șapcă din stofă | — | INVICTUS FORCE & SAFE 3 contracte | 3.539.250 RON |
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 2-342 · 31.07.2025 | 90.750 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 319 · 02.10.2024 | 2.420.000 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 1-165 · 31.03.2025 | 1.028.500 RON | |||
| 2 | Pălărie | — | INVICTUS FORCE & SAFE 3 contracte | 953.750 RON |
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 327 · 31.07.2025 | 27.250 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 1-162 · 31.03.2025 | 272.500 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 320 · 02.10.2024 | 654.000 RON | |||
| 3 | Epolet cu grad profesional | — | INVICTUS FORCE & SAFE 3 contracte | 1.394.600 RON |
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 164 · 19.05.2026 | 170.750 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 1-160 · 31.03.2025 | 328.350 RON | |||
| INVICTUS FORCE & SAFE · contract 321 · 02.10.2024 | 895.500 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INVICTUS FORCE&SAFE S.A. CUI 39991049
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INVICTUS FORCE&SAFE S.A. CUI 39991049
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
S&G COMERCIAL SRL CUI RO 14793844
Valoare atribuită
2.093.025 RON
din 7.900.000 RON estimat
73,5%
Adjudecat la 26,5% din estimat · economie 5.806.975 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.