Atribuită Cumpărare directă

Adaptor larga toleranta Dn 200(192-232)

Număr anunț
DA33657205
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
Georg Fischer GmbH (CUI 811121471)
Cod CPV
44165300-7 · Mansoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.367,02 RON
Valoare atribuită
3.367,02 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.367,02 RON

din 3.367,02 RON estimat