Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE MATERIALE PENTRU BIROTICA SI PAPETARIE - conform ADV1374054

Număr anunț
DA33657338
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,40 RON
Valoare atribuită
484,40 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,40 RON

din 484,40 RON estimat