Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE IULIE-2
- Număr anunț
- DA33657697
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
- Furnizor / câștigător
- LIANA MAGGEN S.R.L. (CUI 44355960)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.498,80 RON
- Valoare atribuită
- 12.498,80 RON
- Data publicării
- 14.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.