Atribuită Cumpărare directă

ROLA HARTIE INDUSTRIALA,IN 3 STRATURI,500 PORTII,CULOARE ALBASTRA

Număr anunț
DA33657736
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,36 RON
Valoare atribuită
545,36 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,36 RON

din 545,36 RON estimat