Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA33657768
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MIHAI EMINESCU (CUI 29448992)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,68 RON
Valoare atribuită
250,68 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,68 RON

din 250,68 RON estimat