Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Elemente de legatura pentru echipamente SCB-2 loturi
- Număr anunț
- SCN1009335
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COMERCIALĂ DE PRODUCŢIE INDUSTRIALĂ DE APARATAJ, CENTRALIZARE ŞI TELECOMANDĂ CĂI FERATE "SPIACT ARAD" SA (CUI 14411340)
- Cod CPV
- 34942000-2 · Echipament de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.056 RON
- Valoare atribuită
- 282.347,70 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 11:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1006355
- Termen limită
- 16.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018060
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 282.347,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolturi, Lera spion, Brose conexiune din alama, Set bare reglab… | — | SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. | 130.792 RON |
| 2 | Set liniare de control, Bucse concentrice/excentrice, Cap de cr… | — | SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. | 151.555,70 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Valoare atribuită
282.347,70 RON
din 284.056 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.708,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.