Atribuită Cumpărare directă

Compresor de aer profesional monofazat Michelin MB5020, 1500 W, 220 V, 170 l/min debit aer, 50 l cap

Număr anunț
DA33659019
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,31 RON
Valoare atribuită
798,31 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,31 RON

din 798,31 RON estimat