Atribuită Cumpărare directă

Furnizare - 3 statii grafice inclusiv licente software

Număr anunț
DA33659334
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
TAG EXPERT SRL (CUI 12958563)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.707 RON
Valoare atribuită
34.707 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.707 RON

din 34.707 RON estimat