Atribuită Cumpărare directă

Unitate imagine Lexmark MX611 DE SP Dambovita

Număr anunț
DA33659553
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,93 RON
Valoare atribuită
202,93 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,93 RON

din 202,93 RON estimat