Atribuită Cumpărare directă

Macara geam cu motoras

Număr anunț
DA33659652
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,50 RON
Valoare atribuită
330,50 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,50 RON

din 330,50 RON estimat