Atribuită Cumpărare directă

Humulin R 100UI/ml-10ml x 1 fl

Număr anunț
DA33660129
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,80 RON
Valoare atribuită
261,80 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,80 RON

din 261,80 RON estimat