Atribuită Cumpărare directă

PERDELE,DRAPERII

Număr anunț
DA33660175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRODULESTI (CUI 29145964)
Furnizor / câștigător
CAPTIV GEOFLOR S.R.L. (CUI 40179844)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,92 RON
Valoare atribuită
1.014,92 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,92 RON

din 1.014,92 RON estimat