Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,8% sub estimat
Servicii de asigurare pentru pilotina fluviala MIHAELA
- Număr anunț
- SCN1009325
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514150-2 · Servicii de asigurare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.360 RON 50,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 10:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1004379
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018126
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1018126.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini asigurare _MIHAELA.doc.p7s
- Sectiunea III - Formulare_MIHAELA doc.doc.p7s
- Sectiunea IV - Proiect de contract de asigurari_MIHAELA.doc.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
2.360 RON
din 4.800 RON estimat
50,8%
Adjudecat la 49,2% din estimat · economie 2.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.