Atribuită Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA33660490
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN M SRL (CUI 15606855)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.112,20 RON
Valoare atribuită
4.112,20 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.112,20 RON

din 4.112,20 RON estimat