Atribuită Cumpărare directă

Panou Solar Luxen Titan Power , 455W , 144 celule , mono

Număr anunț
DA33660584
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
Furnizor / câștigător
DAVSER DIS SRL (CUI 16454275)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.194 RON
Valoare atribuită
2.194 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.194 RON

din 2.194 RON estimat