Atribuită Cumpărare directă

Mop electric cu abur Rowenta Steam Power RY6555WH, 0.6 L, 1200 W, Functie igienizare [124897]

Număr anunț
DA33660686
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,80 RON
Valoare atribuită
1.058,80 RON
Data publicării
16.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,80 RON

din 1.058,80 RON estimat