Atribuită
Cumpărare directă
1923 PORT AC 150mm, pt fire de la 5-0 :8-0
- Număr anunț
- DA33660758
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- S.I.T.E.A. ROMANIA SRL (CUI 6770904)
- Cod CPV
- 33131000-7 · Instrumente dentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670,72 RON
- Valoare atribuită
- 670,72 RON
- Data publicării
- 17.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 18.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.