Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA33661132
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI 34915261)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,40 RON
Valoare atribuită
366,40 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,40 RON

din 366,40 RON estimat