Atribuită Anunț de participare

Furnizare utilaje pentru proiectul „Dotarea cu utilaje pentru lucrari de intretinere si gospodarire comunala in comuna Sarmasag, jud. Salaj”

Număr anunț
SCN1009315
Autoritate contractantă
Comuna Sarmasag (CUI 4291972)
Furnizor / câștigător
CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246.793,35 RON
Valoare atribuită
246.700 RON
Data publicării
02.08.2018 09:34
Anunț de atribuire
SCNA1006891
Termen limită
21.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012962

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779

Valoare atribuită

246.700 RON

din 246.793,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.