Atribuită Cumpărare directă

Fasa elastica autoadeziva Peha-Haft 8cm x 20m x 1 buc

Număr anunț
DA33661728
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat