Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Manseta de presiune -infuzie rapida 500 ml cu carlig - COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA33662247
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 17.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 18.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.