Atribuită Cumpărare directă

Reparatii hidroizolatie cladire administrativa CT10 Campia Turzii

Număr anunț
DA33662419
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
DUCSTAR COMIMPEX SRL (CUI 5978584)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.649 RON
Valoare atribuită
19.649 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.649 RON

din 19.649 RON estimat