Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat

Achizitia de mobilier, echipamente IT si echipamente de laborator pentru proiectul „Dotare Colegiul National Pedagogic Ștefan Odobleja, Municipiul Drobeta Turnu Severin, Județul Mehedinți"

Număr anunț
SCN1009302
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.142,86 RON
Valoare atribuită
182.846,55 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
02.08.2018 08:55
Anunț de atribuire
SCNA1006665
Termen limită
27.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018008

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3 Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

182.846,55 RON

din 203.142,86 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 20.296,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.