Atribuită Cumpărare directă

Măsurători topografica la teren si intocmire documentatie cadastrala pentru prima inscriere

Număr anunț
DA33664292
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
BOGYO ZSOMBOR-NANDOR (CUI 30481283)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.200 RON
Valoare atribuită
10.200 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.200 RON

din 10.200 RON estimat