Atribuită Cumpărare directă

DALA CIVIC 40X40X5 GRI

Număr anunț
DA33664656
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.103,75 RON
Valoare atribuită
1.103,75 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.103,75 RON

din 1.103,75 RON estimat