Atribuită Cumpărare directă

Solutie de hemodiafiltrare HDF 30

Număr anunț
DA33665034
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920 RON
Valoare atribuită
3.920 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920 RON

din 3.920 RON estimat