Atribuită Cumpărare directă

Filtru perfuzii solutii clare NEO96 neonatologic/analgezice 0,2µm

Număr anunț
DA33665186
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat