Atribuită Cumpărare directă

TRASTUZUMABUM / Kanjinti 150 mg x 1 flac pulb. conc. sol. perf. x 20 ml

Număr anunț
DA33665750
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.127,56 RON
Valoare atribuită
1.127,56 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127,56 RON

din 1.127,56 RON estimat