Atribuită Cumpărare directă

Masina electrica de tocat carne, 1500W, 250kg/hUscator de rufe cu pompa de caldura HeinnerTelevizor

Număr anunț
DA33665773
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.319,10 RON
Valoare atribuită
13.319,10 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.319,10 RON

din 13.319,10 RON estimat