Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de reparatie autoturism

Număr anunț
DA33666105
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
YV AUTO PERFORME SERVICE S.R.L. (CUI 42428097)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656,30 RON
Valoare atribuită
1.656,30 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656,30 RON

din 1.656,30 RON estimat