Atribuită Cumpărare directă

Clorura De Sodiu 0.9% 500 ml x 10 fl. sol. perf. / NATRII CHLORIDUM

Număr anunț
DA33666213
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511,60 RON
Valoare atribuită
511,60 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511,60 RON

din 511,60 RON estimat