Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de respirat autonom pentru pompieri include butelie 6L 300bari DRAGER PSS3000 COMPLET ECHIPAT
- Număr anunț
- DA33667356
- Autoritate contractantă
- Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
- Furnizor / câștigător
- ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
- Cod CPV
- 35111100-6 · Aparate de respirat pentru interventiile in caz de incendiu (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.998 RON
- Valoare atribuită
- 3.998 RON
- Data publicării
- 17.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 18.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.