Atribuită
Cumpărare directă
CHITARĂ ELECTRO-ACUSTICA-cf.ADV1373042/06.07.2023
- Număr anunț
- DA33667420
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 37313300-8 · Chitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.689 RON
- Valoare atribuită
- 6.689 RON
- Data publicării
- 17.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.