Atribuită Cumpărare directă

Ribon/cartus pentru dispozitivul de printare si etichetare; Rola cu etichete dublu adezive

Număr anunț
DA33667899
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.530 RON
Valoare atribuită
11.530 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.530 RON

din 11.530 RON estimat