Atribuită Cumpărare directă

POMPA APA

Număr anunț
DA33667928
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,92 RON
Valoare atribuită
398,92 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,92 RON

din 398,92 RON estimat