Atribuită Cumpărare directă

Limitatoare de viteza retea stradala mun. Radauti

Număr anunț
DA33668178
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
FASHION PHONES SRL (CUI 35824781)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.584 RON
Valoare atribuită
7.584 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.584 RON

din 7.584 RON estimat