Atribuită Cumpărare directă

Aerisitor , Garnitura, Olandez, Racord PPR, ROBINET SFERA, Stut zincat, Supapa de sens

Număr anunț
DA33668277
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INSTAL POINT SRL (CUI 31122555)
Cod CPV
42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,65 RON
Valoare atribuită
500,65 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,65 RON

din 500,65 RON estimat