Atribuită Cumpărare directă

Software RegistrulAgricol - asistenta tehnica LUNARA

Număr anunț
DA33668551
Autoritate contractantă
COMUNA DOROBANTU (CUI 4793901)
Furnizor / câștigător
PROIECTESOFT.NET S.R.L. (CUI 25221538)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat