Atribuită Cumpărare directă

PLIC CU FEREASTRA DREAPTA TC4 ALB ,SILICONIC POLICROMIE 4+0

Număr anunț
DA33668660
Autoritate contractantă
Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CUI 20329980)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat