Atribuită Cumpărare directă

Servicii de promovare outdoor a evenimentului BUCHAREST JAZZ FESTIVAL 2023, conform oferta

Număr anunț
DA33668885
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
EUROMEDIA GROUP S.A. (CUI 6717307)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.919,56 RON
Valoare atribuită
11.919,56 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.919,56 RON

din 11.919,56 RON estimat