Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de montaj, reparatii si materiale pentru instalare aparat aer conditionat 9000 Btu
- Număr anunț
- DA33668896
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
- Furnizor / câștigător
- AVI COMPACT SRL (CUI 15243008)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.400 RON
- Valoare atribuită
- 31.400 RON
- Data publicării
- 17.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 18.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.