Număr anunț
DA33668974
Autoritate contractantă
Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,95 RON
Valoare atribuită
352,95 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,95 RON

din 352,95 RON estimat