Atribuită Cumpărare directă

Scara aluminiu 1945, 1 x 5 trepte, inaltime de lucru 3.1 m, 150 kg.

Număr anunț
DA33668984
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,58 RON
Valoare atribuită
250,58 RON
Data publicării
17.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,58 RON

din 250,58 RON estimat