Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentatie tehnico economica faza PT,CS,DDE,DTAC si asistenta tehnica

Număr anunț
DA33669336
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
LAITOKSET SRL (CUI 28528660)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261.250 RON
Valoare atribuită
261.250 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261.250 RON

din 261.250 RON estimat