Atribuită Cumpărare directă

REPARATII SI IGIENIZARE MAGAZII MATERIALE

Număr anunț
DA33669891
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
DAX SAILE SRL (CUI 27277837)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.796,88 RON
Valoare atribuită
18.796,88 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.796,88 RON

din 18.796,88 RON estimat