Atribuită Cumpărare directă

Diversi semicilindri ISEO și chei

Număr anunț
DA33670226
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
18.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat